Sposób na dobry dzień? Załóż zabawną koszulkę!

Chandra dopada każdego bez względu na wiek, stan materialny lub choćby porę dnia. Sposobów na jej zwalczenie jest całe mnóstwo, jednakże rzadko który z nich działa naprawdę skutecznie. Najczęściej okazuje się, że zwalczenie złego humoru wymaga nieco wyobraźni i odpowiedniego, zabawnego nastawienia. Nabranie dystansu pozwoli na odzyskanie równowagi emocjonalnej, co przełoży się nie tylko na lepszy humor, ale także na uzyskanie motywacji do pracy.

pikachuJak poprawić sobie samopoczucie? Spróbuj eksperymentować z własnym wizerunkiem! Świetnym pomysłem jest założenie np. koszulki z pokemonami. Dlaczego akurat zdecydować się na taki wzór? Otóż taki t-shirt jest niebanalny, zabawny i po prostu wywołuje uśmiech na twarzy. A o to właśnie chodzi. Nie ma sensu brać wszystkiego na poważnie! Czasami trzeba „wrzucić na luz” i przestać przejmować się wszystkim nadmiernie. Odpowiednie ubranie może w tym pomóc.

Koszulki z pokemonami to wspaniały prezent na ponury dzień. Niekiedy t-shirty tego typu ozdabia się także dodatkowymi hasłami, np. śmiesznymi powiedzonkami lub cytatami. Pamiętaj, im więcej kolorów na koszulce i im bardziej jest abstrakcyjna, tym więcej dobrego humoru sobie zagwarantujesz. Śmieszne koszulki nie są ubraniem do szkoły lub pracy. To typowe imprezowe lub domowe ciuszki. Powinieneś czuć się w nich swobodnie – potraktowanie swojego wizerunku z przymrużeniem oka sprawia, że cała rzeczywistość naokoło nabiera innych barw.