Jesteś singlem? Bądź z tego dumny!

Bycie singlem nie musi oznaczać samotności i smutku. Coraz częściej nieposiadanie partnera jest decyzją wynikającą z innego planu na życie. Wielu z nas chce rozwijać się na różnych polach i czerpać z życia garściami. Z tego powodu – przynajmniej na jakiś czas – odkładamy romantyczne związki na bok. Nie ma powodów do wstydu, zarówno na miłość, jak i na bycie singlem jest odpowiednia pora. Wszystko w swoim czasie!

dziewczynaDla podkreślenia tego rodzaju postawy coraz więcej osób ubiera koszulki dla singli. T-shirty są od pewnego czasu wyrazicielami naszych myśli. Na ubrania trafiają przeróżne nadruki. Od zabawnych grafik przedstawiających np. postacie z kreskówek, po skomplikowane ilustracje znanych artystów, popularne fotografie lub okładki ulubionych płyt. Zdecydowanie prym wiodą jednak t-shirty z nośnymi hasłami. W przypadku koszulek dla singli będą to np. hasła związane z miłością, postulaty dotyczące wolności, upodobania do zabawy lub zabawne rysunki przedstawiające szczęśliwą jedną połówkę serca.

Warto wypowiadać swoje poglądy za pomocą ubrania. Dzięki temu możemy się przedstawić jako osoby, które cenią sobie odwagę i mają sprecyzowane zdanie. Nie bądźmy nudni! Im więcej koloru w otaczającej rzeczywistości, tym więcej wyzwala się kreatywności i motywacji do stwarzania kolejnych projektów. Zabawne koszulki są w stanie nie tylko poprawić humor, ale także zmniejszyć niepotrzebny dystans między ludźmi.